NaStyku.pl

#SeeYou In Zgorzelec – film promujący nasze miasto! Premiera dziś o godz. 21:00!

Dziś o godzinie 21:00 w serwisie YouTube oraz na oficjalnym profilu Miasta Zgorzelec (facebook) będzie miała miejsce premiera filmu promującego nasze miasto - #SeeYou in Zgorzelec. Przygotowano też konkurs!
#SeeYou in Zgorzelec
#SeeYou in Zgorzelec

Wspólnie tworzymy wyjątkowe miasto – najwyższy czas to podkreślać i być dumnym z poczucia przynależności do niego! Cały rok pracy i wreszcie powstał – film ukazujący przekrój najważniejszych wydarzeń mijającego roku w naszym mieście. #SeeYou in Zgorzelec - jak sama nazwa wskazuje to produkcja, która ma za zadanie zachęcić do odwiedzania Zgorzelca i naszego Europa-Miasta Zgorzelec/Görlitz. I trzeba przyznać – doskonale pokazuje, dlaczego to właśnie tutaj warto spędzić czas.

Premiera filmu nastąpi 6 grudnia o godz. 21:00. Gdzie można zobaczyć film? 

Kalendarze miejskie na rok 2020 będzie można również wygrać w konkursach organizowanych przez Punkt Informacji Turystycznej, dlatego zachęcamy do śledzenia profilu fb: Dom Jakuba Böhme – Informacja Turystyczna w Zgorzelcu.

Na co dzień film będzie dostępny pod linkiem: www.movie.zgorzelec.eu Ale to nie koniec! W przyszłym roku sukcesywnie będą się również ukazywały filmy z poszczególnych wydarzeń!

Serdecznie zachęcamy do udostępniania filmu i tagowania: #SeeYouInZgorzelec #music #film #sport #party #art #fun #game #culture #zgorzelec #zgorzeleceu

Kalendarz miejski Zgorzelec 2020

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

MPGK Zgorzelec

Ważna informacja dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

Życie
piątek, 25 września 2020, 10:15
Burmistrz Miasta Zgorzelec informuje, że zgodnie z uchwałą Rady Miasta Zgorzelec nr 180/2020 z dnia 21 sierpnia 2020 r. zmienione zostały zasady odbioru odpadów z nieruchomości niezamieszkałych, na których jednak powstają odpady komunalne.

Zobacz również