NaStyku.pl

Rozpoczęły się prace na ul. Poniatowskiego w Zgorzelcu

Wykonawca II etapu remontu nawierzchni jezdni ul. Poniatowskiego rozpoczął prace. W najbliższych dniach możliwe utrudnienia w ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do ul. Lubańskiej.
Ul. Poniatowskiego w Zgorzelcu
Ul. Poniatowskiego w Zgorzelcu

Remont obejmuje frezowanie nawierzchni jezdni, ułożenie ścieku przykrawężnikowego, wymianę pierścieni i włazów do studni oraz korpusów i rusztów żeliwnych ściekowych studzienek ulicznych, regulacje wysokościowe studzienek i studni, ułożenie warstwy profilująco-wyrównawczej z asfalto-betonu i położenie nowej nawierzchni oraz wykonanie grubowarstwowego poziomego oznakowania drogowego.  

Na czas prac remontowany odcinek nie będzie wyłączony z ruchu, jednak możliwe będą czasowe utrudnienia, za które przepraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zabezpieczone przez policję akumulatory samochodowe / fot. KPP Zgorzelec

ZGORZELEC: Policjanci odzyskali skradzione akumulatory

Życie
wtorek, 12 listopada 2019, 10:55
43-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna odpowiedzą za paserstwo i przywłaszczenie cudzych dowodów osobistych. Para wpadła podczas wyładowywania skradzionych akumulatorów samochodowych.

Zobacz również