NaStyku.pl

Rozpoczęły się prace na ul. Poniatowskiego w Zgorzelcu

Wykonawca II etapu remontu nawierzchni jezdni ul. Poniatowskiego rozpoczął prace. W najbliższych dniach możliwe utrudnienia w ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do ul. Lubańskiej.
Ul. Poniatowskiego w Zgorzelcu
Ul. Poniatowskiego w Zgorzelcu

Remont obejmuje frezowanie nawierzchni jezdni, ułożenie ścieku przykrawężnikowego, wymianę pierścieni i włazów do studni oraz korpusów i rusztów żeliwnych ściekowych studzienek ulicznych, regulacje wysokościowe studzienek i studni, ułożenie warstwy profilująco-wyrównawczej z asfalto-betonu i położenie nowej nawierzchni oraz wykonanie grubowarstwowego poziomego oznakowania drogowego.  

Na czas prac remontowany odcinek nie będzie wyłączony z ruchu, jednak możliwe będą czasowe utrudnienia, za które przepraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany sprzęt / fot. KPP Zgorzelec

Włamywacze zatrzymani. Czekał na nich właściciel obiektu

Życie
piątek, 29 maja 2020, 09:04
Sporo lat za kratami grozi trzem mężczyznom, którzy dwukrotnie włamali się do jednego ze zgorzeleckich obiektów użytkowych. Za drugim razem właściciel przygotował zasadzkę. Ujął złodziei na gorącym uczynku.

Zobacz również