NaStyku.pl

Regularni okradał sklepy. W końcu został zatrzymany

Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Mężczyzna regularnie wynosił towar podczas nieuwagi obsługi. Spowodował straty na blisko 3 tys. złotych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże mienia w markecie i drogerii. Sprawca wykorzystując nieuwagę obsługi wyniósł maszynki do golenia oraz artykuły kosmetyczne. Wartość skradzionego towaru wyniosła prawie 3 000 złotych.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 38-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego za popełnione przestępstwa usłyszał zarzuty do których się przyznał. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. ilustracyjne

Spadkobiercy poszukiwani

Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:45
Dom Pomocy Społecznej „Jutrzenka” w Zgorzelcu poszukuje spadkobierców zmarłego mieszkańca. Pozostawiony po zmarłym depozyt to ponad 19 tys. złotych.
fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

Okradł ojca swojej dziewczyny

Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:40
Ten młodzieniec raczej nie zostanie zięciem tego mężczyzny. 19-latek z mieszkania ojca swojej dziewczyny wyniósł zegarki, bransoletkę, łańcuszek a nawet rower. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również