NaStyku.pl

Radosne jednorożce na ulicach Lubania

Każdemu przyda się odrobina radości w życiu. Do takiego wniosku doszły trzy Panie z Lubania, które postanowiły przebrać się za kolorowe jednorożce i przespacerować ulicami Lubania.
fot. eLuban.pl
fot. eLuban.pl

Taki smutny ten Lubań, dawno tyle radości u ludzi nie widziałam. Pozdrawiamy wszystkich pozytywnych ludzi. - napisała jedna z czytelniczek przesyłając na redakcyjną pocztę krótkie wideo. Przyłączamy się do pozdrowień i publikujemy wideo z grasującymi po mieście jednorożcami - informuje portal eLuban.pl 

Film z maszerującymi jednorożcamo można zobaczyć TUTAJ!

 

Pozdrawiam ze Zgorzelca i zapraszamy też jednorożce do nas! :) 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również