NaStyku.pl

Radio ZET w Zgorzelcu. Znajdź Nosela i wygraj skuter!

Skuter o wartości 18 tys. zł jest główną nagrodą w zabawie Radia ZET. Letnia akcja pod hasłem „Znajdź Nosela i wygraj skuter” zagości 22 sierpnia w Zgorzelcu. Wiesz już, co należy zrobić aby wygrać?
Radio ZET w Zgorzelcu
Radio ZET w Zgorzelcu

Znajdź Nosela” to wakacyjna akcja Radia ZET, w której uczestnicy muszą odnaleźć dziennikarza radiowego Kamila Nosela. Wbrew pozorom zadanie to nie jest wcale takie proste… Kamil za każdym razem przebiera się za inną, nietypową postać. Ten, kto pierwszy to zrobi i „przybije piątkę” z satyrykiem zostanie szczęśliwym posiadaczem skutera Suzuki Burgman 125. Zwycięzca wygra jednoślad z opłaconym podatkiem.

Wskazówek dotyczących miejsca jego ukrycia należy szukać na antenie Radia ZET. Dodatkowe podpowiedzi zobaczycie także na Instagramie Radia – @radio_zet. Bądźcie czujni, Kamil Nosel pojawi się w Zgorzelcu już w czwartek 22 sierpnia, a dzień później rozpoczynamy Jakuby 2019 - Święto Starego Miasta.

Regulamin Konkursu „ZNAJDŹ NOSELA-WYGRAJ SKUTER”

 

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również