NaStyku.pl

Radio ZET w Zgorzelcu. Znajdź Nosela i wygraj skuter!

Skuter o wartości 18 tys. zł jest główną nagrodą w zabawie Radia ZET. Letnia akcja pod hasłem „Znajdź Nosela i wygraj skuter” zagości 22 sierpnia w Zgorzelcu. Wiesz już, co należy zrobić aby wygrać?
Radio ZET w Zgorzelcu
Radio ZET w Zgorzelcu

Znajdź Nosela” to wakacyjna akcja Radia ZET, w której uczestnicy muszą odnaleźć dziennikarza radiowego Kamila Nosela. Wbrew pozorom zadanie to nie jest wcale takie proste… Kamil za każdym razem przebiera się za inną, nietypową postać. Ten, kto pierwszy to zrobi i „przybije piątkę” z satyrykiem zostanie szczęśliwym posiadaczem skutera Suzuki Burgman 125. Zwycięzca wygra jednoślad z opłaconym podatkiem.

Wskazówek dotyczących miejsca jego ukrycia należy szukać na antenie Radia ZET. Dodatkowe podpowiedzi zobaczycie także na Instagramie Radia – @radio_zet. Bądźcie czujni, Kamil Nosel pojawi się w Zgorzelcu już w czwartek 22 sierpnia, a dzień później rozpoczynamy Jakuby 2019 - Święto Starego Miasta.

Regulamin Konkursu „ZNAJDŹ NOSELA-WYGRAJ SKUTER”

 

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Perfumy / zdjęcie ilustracyjne

7,5 roku więzienia za kradzież perfum

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 13:15
W ciągu dwóch miesięcy wyniósł z drogerii perfumy o łącznej wartości 9 tys. zł. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.
Straż Graniczna / fot. NOSG

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 11:11
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali wczoraj Polaka, który poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości. Za przestępstwa narkotykowe i groźby karalne trafi na 14 miesięcy do zakładu karnego.

Zobacz również