NaStyku.pl

PZN sp. z o.o. ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej

Zarząd PZN sp. z o.o. z siedzibą w Zgorzelcu ogłasza PRZETARG PISEMNY na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność spółki, określonej poniżej.
Przetarg pisemny na sprzedaż nieruchomości zabudowanej
Przetarg pisemny na sprzedaż nieruchomości zabudowanej

 

 

* zwolniona z podatku VAT

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż prawa własności do ww. nieruchomości.

Płatność gotówką w kasie PZN sp. z o.o. wylicytowanej ceny przed podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego.

Nieruchomość wolna jest od obciążeń i zobowiązań.
Działka zabudowana altaną..
Nabywca przejmuje nieruchomość w stanie istniejącym. 

Przetarg odbędzie się w dniu 25.11.2019 r. o godz. 10.00 w siedzibie PZN sp. z o.o. w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego 75. Oferty pisemne zawierające cenę na zakup nieruchomości należy złożyć w zaklejonej kopercie w terminie do dnia 22 listopada do godz. 12.00.

Wadium, w pieniądzu, w wysokości 10% wartości ceny wywoławczej należy wpłacić do dnia 21.11.2019 r. na rachunek w: Łużycki Bank Spółdzielczy Oddział w Zgorzelcu nr 91 8392 0004 6800 9319 2000 0010. W tytule przelewu należy wpisać: „wadium na przetarg nieruchomości działka nr 39/1”. 

Uczestnicy przetargu zobowiązani są posiadać dokumenty: tożsamości, potwierdzenie wniesienia wadium, a podmioty inne niż osoby fizyczne dodatkowo wyciąg z właściwego rejestru oraz pełnomocnictwo do udziału w przetargu.

Wadium wpłacone przez uczestnika, który wygrał przetarg zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości, pozostałym uczestnikom wadium zwraca się po zakończeniu przetargu.

Wadium przepada na rzecz sprzedającego w przypadku uchylenia się przez osobę wyłonioną w przetargu jako nabywca nieruchomości od zawarcia umowy bądź nie stawienia się bez usprawiedliwienia, w terminie i miejscu zawarcia umowy, o którym wcześniej została powiadomiona przez organizatora przetargu.

Bliższych informacji na temat przetargu udziela Prokurent Spółki.

Przyszły nabywca będzie zobowiązany do złożenia oświadczenia, iż zapoznał się ze stanem prawnym i technicznym nieruchomości i w przyszłości nie będzie występował przeciwko PZN sp. z o.o. w Zgorzelcu z żadnymi roszczeniami z tego tytułu. Niniejszy zapis zostanie zawarty w umowie sprzedaży przedmiotowej nieruchomości.

Zastrzega się prawo odwołania przetargu z uzasadnionej przyczyny. Informacja o odwołaniu przetargu zostanie ogłoszona w formie właściwej dla ogłoszenia o przetargu.

PZN sp. z o.o. może okazać granice nieruchomości na koszt nabywcy nieruchomości. PZN sp. z o.o. sprzedaje nieruchomości na podstawie danych z ewidencji gruntów prowadzonej przez Starostę Zgorzeleckiego.

Na nabywcy spoczywają koszty związane z przeniesieniem własności nieruchomości.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany przez policjantów motocykl marki Honda / fot. KPP Zgorzelec

Odzyskano skradziony na terenie Niemiec motocykl i skuter

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 11:58
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA, na jednej z posesji w gminie Sulików, odnaleźli motocykl oraz skuter pochodzące z kradzieży na terenie Niemiec. Wartość odzyskanych pojazdów to prawie 8 tys. zł. Zatrzymano 32-latka, który odpowie za paserstwo.
Otwarta naczepa tira przewożącego kartony z workami na śmieci / fot. KPP Zgorzelec

Nieudany skok na tira... z workami na śmieci

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 13:39
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali parę, która włamała się do naczepy samochodu ciężarowego i ukradła karton worków na śmieci. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem.

Zobacz również