NaStyku.pl

PWiK „Nysa”: Apel do złodziei

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” w Zgorzelcu zostało w ostatnim czasie dwukrotnie okradzione.
PWiK "Nysa" Zgorzelec
PWiK "Nysa" Zgorzelec

W związku z trudnymi czasami występującej pandemii i zaistniałą sytuacją w jakiej się znaleźliśmy, skupiamy nasze działania na zapewnieniu bezpieczeństwa funkcjonowania zakładu. Mamy bardzo odpowiedzialne zadanie zapewnienia ludziom wody i odbioru i oczyszczania ścieków. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, co by było, gdybyśmy zaprzestali to robić i skupili się na pilnowaniu naszej infrastruktury, w związku z niegodziwymi i przestępczymi działaniami, które ostatnio nas spotykają.

 

Zostaliśmy okradzeni w piątek (27.03.2020) i w poniedziałek (30.03.2020). Ściągamy pracowników z dyżurów i tych, którzy powinni czekać w gotowości do pracy, aby zastąpić tych co teraz pracują. Musimy zamawiać części w czasie, kiedy dostawy są wstrzymane, a firmy nie pracują.

 

Skupiamy naszą pracę na naprawie i wymianie części. Dodatkowo angażujemy Policję, która obecnie ma dużo ważniejsze sprawy. Apelujemy do Ciebie Złodzieju nie utrudniaj nam szczególnie teraz naszej pracy, aż do odwołania.

 

                                                                                               PWiK „NYSA” Sp. z o. o.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany sprzęt / fot. KPP Zgorzelec

Włamywacze zatrzymani. Czekał na nich właściciel obiektu

Życie
piątek, 29 maja 2020, 09:04
Sporo lat za kratami grozi trzem mężczyznom, którzy dwukrotnie włamali się do jednego ze zgorzeleckich obiektów użytkowych. Za drugim razem właściciel przygotował zasadzkę. Ujął złodziei na gorącym uczynku.

Zobacz również