NaStyku.pl

Przedmieście Nyskie w Zgorzelcu. Przygotuj się na utrudnienia w ruchu i duże natężenia dźwięku

14 sierpnia, od godziny 16:00 do 24:00, ulice Daszyńskiego i Wrocławską wypełnią pozytywne wibracje muzyki alternatywnej w ramach „Soundsystem Street Festival – festiwalu muzyki ulicznej na pograniczu polsko-niemieckim”.
Soundsystem Street Festival 2021 - utrudnienia w ruchu na Przedmieściu Nyskim w Zgorzelcu (14.08.2021)
Soundsystem Street Festival 2021 - utrudnienia w ruchu na Przedmieściu Nyskim w Zgorzelcu (14.08.2021)

To wydarzenie zamieni Przedmieście Nyskie w otwartą dla wszystkich plenerową scenę muzyczną.

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że od godz. 14:00 dla bezpieczeństwa osób uczestniczących w imprezie zostanie zamknięty dla ruchu samochodo­wego odcinek ulicy Daszyńskiego (od skrzyżowania z ul. Struga), ulicy Wrocławskiej oraz Nowomiejskiej ( do skrzyżowania z ul. Scultetusa).

Jednocześnie informujemy, że koncertowej części imprezy pomiędzy godziną 16:00 a 24:00 towarzyszyć będzie duże natężenie dźwięku szcze­gólnie w zakresie niskich tonów (bass).

Zapraszamy do uczestnictwa w naszej imprezie i  przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Funduszu Małych Projektów INTERREG Polska – Saksonia 2014 – 2022.

Soundsystem Street Festival 2021 - program

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również