NaStyku.pl

Przebudują drogę w Żarskiej Wsi

W poniedziałek (12 października) w Urzędzie Gminy Zgorzelec podpisano umowę na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Żarskiej Wsi.
Podpisanie umowy na przebudowę drogi w Żarskiej Wsi / fot. UG Zgorzelec
Podpisanie umowy na przebudowę drogi w Żarskiej Wsi / fot. UG Zgorzelec

Wójt Piotr Machaj podpisał umowę na przebudowę drogi na działce nr 427 i 428 w Żarskiej Wsi o łącznej długości 650 mb. Wykonawcą została firma P.P.S. Bitum Budowa i Remont Dróg z siedzibą w Żarskiej Wsi. Gmina Zgorzelec otrzymała z budżetu Województwa Dolnośląskiego pomoc finansową w formie dotacji celowej na to zadanie.

Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec października 2020 r.

 Przebudowywany odcinek drogi w Żarskiej Wsi

Przebudowywany odcinek drogi w Żarskiej Wsi

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również