NaStyku.pl

Prokuratura wyjaśniła przyczynę zgonu mężczyzny znalezionego z głową w potoku

Kilka dni temu informowaliśmy, że w Olszynie doszło do tragicznego zdarzenia. W lesie zostało znalezione ciało mężczyzny, a jego głowa zanurzona była w potoku. Prokuratura wyjaśniła okoliczności jego śmierci.
Shutterstock
Shutterstock

Jak informuje portal eLuban.pl, który jako pierwszy podał informację o odnalezieniu ciała mężczyzny w Olszynie, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wyjaśniła co zdarzyło się w lesie. 

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w nocy z 10 na 11 maja. Znaleziony rankiem mężczyzna pracował jako nocny stróż na bazie maszynowej zorganizowanej przy potoku w lesie w pobliżu granic Olszyny. 

Gdy pracownicy firmy przyszli rano do pracy znaleźli stróża leżącego z głową w potoku. Na miejsce natychmiast wezwano policję, która pod nadzorem prokuratora przeprowadziła szereg czynności. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczono ciało mężczyzny.

Ponieważ na miejscu nie było możliwości określenia precyzyjnie przyczyn zgonu przeprowadzono sekcję zwłok. W jej wyniku stwierdzono brak udziału osób trzecich. Przyczyną zgonu mężczyzny był zawał serca. - usłyszeliśmy dziś od prokuratora Tomasza Czułowskiego, rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również