NaStyku.pl

Pracownik ochrony schował broń do mikrofali. Pistolet wystrzelił

W Bogatyni doszło do niebezpiecznej sytuacji. Na terenie jednego z zakładów pracy 36-letni pracownik ochrony włożył broń wraz z amunicją do kuchenki mikrofalowej… Po uruchomieniu urządzenia pistolet wystrzelił.
Schował broń do kuchenki mikrofalowej / zdjęcie ilustracyjne
Schował broń do kuchenki mikrofalowej / zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę, 10 marca, na terenie jednego z zakładów pracy w powiecie zgorzeleckim 36-letni mieszkaniec powiatu włożył do kuchenki mikrofalowej broń służbową wraz z dwoma magazynkami. Działanie urządzenia spowodowało rozerwanie dwóch łusek naboi. Obecnie wyjaśniamy w jakich okolicznościach i kto uruchomił kuchenkę – informuje podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawcy pobrano krew do badań na zawartość narkotyków. Śledczy przedstawili mu zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu opisane w kodeksie karnym, a także naruszenia przepisów ustawy o broni i amunicji. Teraz 36-latek będzie tłumaczył się przed sądem.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Żegnamy zimę wielką akcją sprzątania miasta / materiały prasowe UM Zawidów

Akcja społeczna w Zawidowie. Wielkie sprzątanie miasta po zimie

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 12:34
W piątek, 29 marca zapowiada się wielkie ruszenie w Zawidowie! A to za sprawą wiosennej akcji sprzątania miasta, do której zapraszają mieszkańców radni z komisji gospodarki komunalnej i ochrony środowiska Rady Miejskiej w Zawidowie.
Policjanci zatrzymali poszukiwanego, u którego znaleźli narkotyki i sprzęt do kradzieży samochodów / fot. KPP Zgorzelec

Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości wpadł z narkotykami

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 09:32
Kryminalni wpadli na trop 41-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukrywał się przed organami ścigania. Został zatrzymany, a w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli narkotyki, środki psychotropowe oraz sprzęt służący do kradzieży samochodów.

Zobacz również

To ich poszukuje policja! / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 20 marca 2019, 10:55

Poszukiwani listami gończymi!

Zobacz zdjęcia dwóch mężczyzn poszukiwanych przez zgorzelecką policję listami gończymi!...