NaStyku.pl

Prace gwarancyjne w parku im. Błachańca w Zgorzelcu

Dzisiaj w parku im. Andrzeja Błachańca w Zgorzelcu rozpoczną się prace naprawcze polegające na odnowieniu nawierzchni malowanych ścieżek parkowych.
Park im. A. Błachańca w Zgorzelcu / fot. Urząd Miasta Zgorzelec
Park im. A. Błachańca w Zgorzelcu / fot. Urząd Miasta Zgorzelec

Osoby korzystające z parku prosimy o zachowanie ostrożności oraz dostosowanie się do czasowych i miejscowych wyłączeń ścieżek z ruchu – proszą urzędnicy.

Naprawa realizowana jest w ramach gwarancji. Wg planu prace zakończą się 30 czerwca 2020 r.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany przez policjantów motocykl marki Honda / fot. KPP Zgorzelec

Odzyskano skradziony na terenie Niemiec motocykl i skuter

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 11:58
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA, na jednej z posesji w gminie Sulików, odnaleźli motocykl oraz skuter pochodzące z kradzieży na terenie Niemiec. Wartość odzyskanych pojazdów to prawie 8 tys. zł. Zatrzymano 32-latka, który odpowie za paserstwo.
Otwarta naczepa tira przewożącego kartony z workami na śmieci / fot. KPP Zgorzelec

Nieudany skok na tira... z workami na śmieci

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 13:39
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali parę, która włamała się do naczepy samochodu ciężarowego i ukradła karton worków na śmieci. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem.

Zobacz również