NaStyku.pl

Poznaliśmy finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego!

Znamy już czternaście finalistek konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego! Najpiękniejsze reprezentantki naszego regionu zostały wybrane podczas wyjątkowej gali zorganizowanej w Galerii Victoria w Wałbrzychu.
Finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego! - zdjęcie nr 8
Finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego! - zdjęcie nr 8

Kandydatki konkursu do Wałbrzycha przyjechały już w piątek i zatrzymały się w Aqua-Zdrój Hotel, gdzie odbyła się pierwsza sesja zdjęciowa wszystkich kandydatek. Następnie 32 uczestniczki, w sobotę zaprezentowały się publiczności w czterech stylizacjach. Każda z nich prezentowała nie tylko swoją aparycję, lecz także osobowość i zainteresowania. W trakcie trzeciej części konkursu publiczność miała okazję dowiedzieć się czegoś o ich zainteresowaniach i planach na przyszłość. Podczas pokazu kandydatki prezentowały się w strojach z kolekcji marek House, Tally Weijl, Pepco, On&Ona, Blue Jeans, Big Star, Lee Wrangler, Marilyn, Quiosque, 50 style, Sizeer oraz Deichmann. Nagrody dla finałowej czternastki ufundowane zostały przez firmy Ziaja, Wielgus oraz Marilyn.

System oceniania kandydatek wzorowany był na punktacji Eurowizji - jurorzy po każdej z prezentacji przyznawali każdej z uczestniczek od 1-8, 10 lub 12 punktów. W jury zasiedli: Sami Harb, finalista programu The Voice of Poland, który był też gościem specjalnym pokazu, Michał Gigołła, zastępca redaktora naczelnego Gazety Wrocławskiej, Wioletta Deptuch, przedstawicielka Departamentu promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, oraz Pani Paulina - wybrana spośród publiczności. Dzięki wybraniu czwartego jurora, również osoby które zebrały się w sobotę w Galerii Victoria miały znaczący wpływ na wybór finałowej czternastki. Podczas finału zadbano o każdy szczegół – na dole organizowany był event dla najmłodszych, a w przerwach między wyjściami kandydatek goście Galerii Victoria w Wałbrzychu mogli sprawdzić swoją widzę na temat naszego regionu podczas gry w Koło Fortuny.

Do finału konkursu zakwalifikowało się dwanaście dziewczyn wybranych głosami jurorów: Marcelina Urbańska, Jadwiga Ptaszyńska, Klaudia Nowak, Wiktoria Molfa, Alicja Zielińska, Natalia Maguder, Angelika Dzwonek, Oktawia Kaleta, Sara Pożarlik, Aleksandra Sowa, Ewelina Wyszeska i Małgorzata Trzpil, oraz Paulina Kociołek i Patrycja Tomasiuk, które otrzymały najwięcej głosów podczas głosowania sms. Wszystkie spotkają się ponownie już 23 kwietnia podczas czterodniowego zgrupowania w Hotelu Buczyński w Świeradowie-Zdrój.

Gala Finałowa konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 odbędzie się już 6 czerwca na Stadionie we Wrocławiu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również