NaStyku.pl

Poznaj rodzinę ASPA Group

Początki Grupy Kapitałowej ASPA SA sięgają 2000 r.
Aspa Group
Aspa Group

Początki Grupy Kapitałowej ASPA sięgają 2000 r., kiedy obecni właściciele kupili większościowy pakiet akcji państwowego Przedsiębiorstwa ASPA S.A.

 

Firma jest wierna zapoczątkowanej w 1945 r. tradycji, dlatego cały czas jednym z kluczowych obszarów, w których się specjalizuje, jest produkcja specjalistycznego sprzętu do zgrzewania metali. Zajmuje się tym spółka ASPA Zgrzewanie. Ale działalność ta stanowi tylko wycinek wszechstronnej oferty. Co więc jeszcze w niej znajdziemy?

ASPA Zgrzewanie – lider w produkcji zgrzewarek

ASPA Zgrzewanie jest czołowym producentem zgrzewarek punktowych, wielopunktowych, garbowych, doczołowo-zwarciowych, liniowych, kleszczowych oraz kompletnych linii spawalniczych i urządzeń specjalnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Urządzenia zgrzewalnicze wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym, budowie maszyn, budownictwie, a także w przemyśle elektromechanicznym, meblowym i wielu innych dziedzinach. Warto nadmienić, że wszystkie oferowane przez ASPA metody zgrzewania są wydaje, a czas zgrzewania jest zdecydowanie krótszy niż przy zastosowaniu jakiejkolwiek innej metody spajania elementów wykorzystujących energię cieplną.

ASPA Electro – kreuje i popularyzuje rynkowe trendy

Czy wiesz, że połowa kupowanych maszyn do szycia w Polsce ma na sobie logo legendarnego Łucznika? Produkty ASPA Electro dostępne są nie tylko w 9 największych sieciach handlowych w Polsce, ale też w specjalistycznych sklepach i sprzedaży internetowej. Ale firma to nie tylko fachowy sprzęt – to także kreowanie nowych trendów i popularyzacja sztuki szycia. Przekonacie się o tym zaglądając na bloga „Przepis na szycie”, gdzie znajdziecie wiele praktycznych porad i przepisów dotyczących wyszywania, obszywania, przerabiania i tworzenia nowych wzorów.

ASPA M&M Galeria Łucznik – nowoczesny sklep internetowy

Prowadzona przez spółkę M&M Galeria Łucznik to nowoczesny sklep internetowy, który jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Łucznik. W ofercie sklepu znajdziesz nie tylko maszyny do szycia, ale też akcesoria krawieckie (stopki do maszyn, igły do maszyn, nici do maszyn, nici do owerloków, naparstki, szpilki, agrafki, nożyczki, noże, maty do cięcia tkanin, oleje, a także stoliki do maszyn poszerzające pole pracy), oraz sprzęt AGD. Marka Łucznik stale rozwija swoją ofertę artykułów gospodarstwa domowego, wśród których znaleźć można produkty takie jak blendery, miksery, wagi kuchenne i łazienkowe, czajniki, frytkownice czy odkurzacze.

ASPA Nieruchomości – powierzchnie pod wynajem

ASPA Nieruchomości zajmuje się wynajmem specjalistycznych hal produkcyjnych, a także powierzchni biurowych i magazynowych. Zapotrzebowanie rynku sprawiło, że niektóre z nich przystosowano tak, by mogły pełnić funkcje rozrywkowo-sportowe oraz wczesnoedukacyjne.

ASPA Progres – księgowość i podatki

ASPA Progres to profesjonalne biuro doradczo-rachunkowe, które oferuje kompleksową obsługę księgową i podatkową zarówno dużym, jak i małym firmom.

ASPA Thermic Shell – wytwórca kostki świecącej FireFly

Otwartość na nowe technologie sprawiła, że w drugiej połowie 2014 r. w portfolio firmy pojawiła się spółka Thermic Shell – wytwórca kostki świecącej FireFly. Nowy wynalazek szybko zwojował rynek, a świecąca kostka stała się produktem pożądanym zarówno przez deweloperów, jak indywidualnych klientów.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Symboliczny pogrzeb węgla brunatnego pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego - zdjęcie nr 24

Dolnośląski Alarm Smogowy: Brunatne dopalacze z Bogatyni nadal w sprzedaży

Życie
poniedziałek, 21 października 2019, 16:35
Pełnomocnik Rządu ds. Programu „Czyste Powietrze” oraz Dolnośląski Alarm Smogowy wzywają Kopalnię Turów do zaprzestania sprzedaży detalicznej węgla brunatnego. Pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego zorganizowali specjalny happening.

Zobacz również