NaStyku.pl

Pożar w Piasecznej! Ogień strawił budynek gospodarczy

8 zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem kompleksu budynków gospodarczych w Piasecznie (gm. Węgliniec). Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Pożar kompleksu budynków gospodarczych w Piasecznej / fot. mł. kpt. Dawid Trociewicz / KP PSP Zgorzelec
Pożar kompleksu budynków gospodarczych w Piasecznej / fot. mł. kpt. Dawid Trociewicz / KP PSP Zgorzelec

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (26.04) w Piasecznej w gminie Węgliniec. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu o godzinie 16:15. Do działań zadysponowano 3 zastępy JRG Zgorzelec oraz 5 zastępów OSP (Węgliniec, Stary Węgliniec, Jagodzin i 2x Ruszów).

Strażacy, którzy przybyli na miejsce jako pierwsi zastali całkowicie objęty pożarem kompleks budynków gospodarczych oraz przyległej wiaty warsztatowej. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców oraz strażaków uratowano dalszą część budynków gospodarczych oraz sąsiadujący budynek mieszkalny.

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również