NaStyku.pl

Pożar w kamienicy przy ul. Domańskiego w Zgorzelcu

W niedzielę (1 maja) doszło do pożaru mieszkania na najwyższym piętrze w kamienicy przy ul. Domańskiego w Zgorzelcu. Na szczęście ogień udało się opanować. Na drugi dzień strażacy prowadzili prace zabezpieczające.
fot. Karolina Niemczyk
fot. Karolina Niemczyk

W niedzielę 1 maja około godz. 6 rano doszło do pożaru mieszkania w kamienicy przy ul. Domańskiego w Zgorzelcu. Jak informuje KP Państwowa Straż Pożarna w Zgorzelcu, ogień dzięki pracy strażakom udało się utrzymać w ryzach. Na szczęście pożar nie rozprzestrzenił na pozostałe lokale w budynku mieszkalnym, ale to mieszkanie, w którym doszło do zaprószenia ognia zostało zniszczone. 

Następnego dnia w poniedziałek 2 maja, strażacy znów interweniowali na ul. Domańskiego. Tym razem ich działania były związane z usunięciem elementów budynku, które zwisały, a zostały uszkodzone w wyniku w/w pożaru. 

Zobacz zdjęcia z akcji w galerii: 

Strażacy usuwają niebezpieczne elementy budynku po pożarze przy ul. Domańskiego

Polecane galerie: 

Jubileuszowy koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów

Tak świętowaliśmy Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Maszynista

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY: MASZYNISTA ZUW

Życie
czwartek, 16 maja 2024, 18:36
W związku z wakatem w Zakładzie Uzdatniania Wody, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Maszynista ZUW

Zobacz również

Woda w kulturze i sztuce
Życie
środa, 15 maja 2024, 11:47

Woda w kulturze i sztuce

Woda od zawsze fascynowała ludzi i miała ogromne znaczenie w...