NaStyku.pl

Pożar tarasu w jednym z domów w Zgorzelcu

W piątek około godz. 17.00 doszło w Zgorzelcu do pożaru domu. W ogniu stanął taras oraz salon jednego z budynków. Policja teraz ustala przyczyny pożaru.
fot. Kornel Grocholski
fot. Kornel Grocholski

W piątek około godz. 17.00 doszło w Zgorzelcu do pożaru w jednym z domów. Jak mówią nam świadkowie zdarzenia, mieszkańcy zdąrzyli ewakuować się sami z budynku, w którym doszło do pożaru. 

- Spaleniu uległ taras oraz salon w jednym z domów przy ul. Idzikowskiego.  Na szczęście nikomu nic sie nie stalo. Na obecną chwilę przyczyny pożaru nie sa znane. Policjanci w ramach prowadzonych czynności będą ustalać co było powodem zaprószenia ognia - mówi kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również