NaStyku.pl

Pożar odebrał im wszystko. Uruchomiono zbiórkę dla pogorzelców

Dramat rodziny z Czerwonej Wody. W pożarze stracili wszystko. Ojca, męża i dach nad głową. Lokalna społeczność ruszyła z pomocą m.in. w sprzątaniu pogorzeliska. Jest szansa, aby odbudować dom, ale potrzebne są pieniądze.
Państwowa Straż Pożarna / zdjęcie ilustracyjne
Państwowa Straż Pożarna / zdjęcie ilustracyjne

Pożar wybuchł 18 czerwca około godziny 12:00 w jednym z gospodarstw domowych w Czerwonej Wodzie.

Tego koszmarnego dnia w samo południe doszło do pożaru w naszym rodzinnym domu. Straciliśmy wszystko: naszego ukochanego ojca, męża naszej mamy i dach nad głową – napisał Tomasz Kutrowski.

Dzięki szybkiej interwencji strażaków, dom nadaje się do remontu. To co ocalało, wyniku akcji ratowniczej zostało zalane wodą. Na portalu pomagam.pl uruchomiono zbiórkę dla pogorzelców. Na odbudowę domu. Wszyscy, którzy chcieliby pomóc rodzinie mogą tam wpłacić pieniądze. Cel to 100 tys. zł. Do tej pory udało się zebrać ponad 7 tys. zł. Zbiórkę wsparło lekko ponad 100 dobrych dusz. Liczy się nawet najmniejsza wpłata! Pamiętajcie, że największą siłę mają drobne wpłaty i mobilizacja jak największej liczby osób.

Apel Tomasza Kutrowskiego na portalu pomagam.pl

Pożar odebrał Nam Tate na zawsze, już nigdy nie przywita Nas ciepłym uśmiechem, objęciem i nie powie jak dotąd "jestem z Ciebie dumny Synu". 

 

Nasz dom z miejsca pełnego miłości Rodziców, pięknych wspomnień w kilka okropnych chwil stał się pogorzeliskiem.

 

Niewyobrażalnie trudne jest dla Nas jako Synów patrzeć na, to co zostawił los, na cierpienie Mamy. 

 

Mama straciła nadzieję na dobre jutro, obecnie przebywa pod opieką swojej Siostry, a Naszej Cioci. 

 

Dom nie nadaje się do zamieszkania,musimy uprzątnąć, to ,,Nasze pogorzelisko", które zostawił los. 

 

Chcemy udowodnić Mamie, że życie ma sens. Musimy odbudować, to co los Nam zabrał, a ten dom dla Nas, to nie tylko budynek, to symbol Miłości, bezpieczeństwa, pięknych wspomnień, a dla Mamy cały sens życia-wszystko co posiada. 

 

Chcemy, by Tato tam na górze był z Nas dumny, że mimo przeciwności losu walczymy o każde lepsze jutro dla Mamy, że zdołamy przywrócić jej nadzieję i sens życia.

 

Jako Synowie dołożymy wszelkich starań, aby odbudować dom, który straciliśmy. Wiemy, że  pochłonie, to dziesiątki tysięcy złotych. 

 

Bez Waszej pomocy i wsparcia jest, to po prostu nie możliwe. 

 

Więc z całego serca w tym miejscu jako Synowie prosimy o wsparcie. 

 

Nie wypełnimy pustki po odejściu Taty, ale przywrócimy wspólnie Mamie wiarę na lepsze dni i nadzieję, że jeszcze będzie dobrze. 

 

Dlatego Błagamy Was o pomoc! 

 

Każda złotówka ma wielkie znaczenie. 

 

Dzięki niej Mama odzyska dach nad głową i to lepsze jutro, w miejscu które było całym jej światem, choć niestety już bez Taty. 

 

Dziękujemy z całego serca, za każde ręce do pomocy, każde słowo wsparcia dla Mamy i dla Nas i każdą wpłaconą cegiełkę. 

 

Prosimy nie zostawiajcie Nas.

 

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany przez policjantów motocykl marki Honda / fot. KPP Zgorzelec

Odzyskano skradziony na terenie Niemiec motocykl i skuter

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 11:58
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA, na jednej z posesji w gminie Sulików, odnaleźli motocykl oraz skuter pochodzące z kradzieży na terenie Niemiec. Wartość odzyskanych pojazdów to prawie 8 tys. zł. Zatrzymano 32-latka, który odpowie za paserstwo.
Otwarta naczepa tira przewożącego kartony z workami na śmieci / fot. KPP Zgorzelec

Nieudany skok na tira... z workami na śmieci

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 13:39
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali parę, która włamała się do naczepy samochodu ciężarowego i ukradła karton worków na śmieci. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem.

Zobacz również