NaStyku.pl

Pożar domu jednorodzinnego w Dłużynie Dolnej

W czwartek przed godziną 6 rano doszło do rozległego pożaru domu jednorodzinnego w Drużynie Dolnej. Mimo szybkiej akcji strażaków z powiatu zgorzeleckiego, piątro budynku uległo spaleniu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
fot. OSP Pieńsk
fot. OSP Pieńsk

Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Pieńsku, dziś przeg godz. 6.00 rano doszło do rozległego pożaru domu jednorodzinnego w Dłużynie Dolnej. 

Na miejsce oprócz strażaków ochotników z Pieńska działali również strażacy z KP PSP w Zgorzelcu, OSP Czerwona Woda i OSP Dłużyna. Wezwano również pogotowie ratunkowe oraz energetykę. Mimo szybkiej i sprawnej akcji strażaków piętro domu uległo zniszczeniu. Natomiast udało się uratować częściowo dach. 

W pożarze nie ucierpieli mieszkańców, udało się również uratować psa. 

Po zakończonej okcji gaśniczej na miejscu pojawia się zastęp druhów z OSP Węgliniec aby pilnować pogorzeliska, dogaszać, i pilnować żeby ogień nie powrócił - informuje OSP Pieńsk. 

fot. OSP Pieńsk (4)

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również