NaStyku.pl

Poważny wypadek na drodze między Bogatynią i Sieniawką

Jak informuje KP Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu, wczoraj doszło do groźnego wypadku na drodze nr 352 pomiędzy Bogatynią a Sieniawką.
fot. KP PSP Zgorzelec
fot. KP PSP Zgorzelec

W wyniku wypadku, poszkodowana została jedna osoba, która trafiła do szpitala. 

Samochód osobowy wypadł poza jezdnię i uderzył w zawór instalacji wodnej, w wyniku czego cała prawa strona pojazdu została oderwana od auta. Osobę poszkodowaną przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego - infomuje KP PSP w Zgorzelcu. 

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również