NaStyku.pl

Poszukiwany zatrzymany z narkotykami

Policjanci na jednej z ulic Zgorzelca zatrzymali poszukiwanego 40-letniego mieszkańca naszego powiatu. Podczas czynności ujawniono przy nim narkotyki.
Zatrzymany przez zgorzeleckich policjantów poszukiwany 40-latek / fot. KPP Zgorzelec
Zatrzymany przez zgorzeleckich policjantów poszukiwany 40-latek / fot. KPP Zgorzelec

W poniedziałek (19.07) „kryminalni” na jednej ze zgorzeleckich ulic zatrzymali 40-letniego mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna był poszukiwany przez organy ścigania, ponieważ miał do odbycia karę 206 dni pozbawienia wolności – m.in. za przestępstwa narkotykowe. Podczas czynności przy zatrzymanym ujawniono woreczki z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Badania wykazały, że zabezpieczone substancje to metamfetamina i marihuana. Zatrzymany ponownie stanie przed sądem. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających.

 

W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Planowany przebieg trasy rowerowej w ramach projektu „Rowerowa przygoda na Trójstyku"

Wyznaczono wstępny przebieg trasy rowerowej wzdłuż Nysy

Życie
środa, 04 sierpnia 2021, 13:27
Wyznaczono wstępny przebieg trasy rowerowej wzdłuż Nysy Łużyckiej w ramach projektu „Rowerowa przygoda na Trójstyku – transgraniczna koncepcja ścieżek rowerowych na terenie Gminy Bogatynia”.
Zawsze warte odwiedzenia - potomstwo olbrzymich szarych kangurów / fot. www.zoo-goerlitz.de, A. Kolar

Zamknięcie Zoo Goerlitz nie wchodzi w grę

Życie
środa, 04 sierpnia 2021, 09:28
Nie tak wyobrażał sobie początek tygodnia dyrektor goerlitziego zoo dr Sven Hammer. Poniedziałkowy artykuł w „Sächsische Zeitung” zatytułowany "Szef zoo w Görlitz myśli o zamknięciu" słusznie wywołał poruszenie.

Zobacz również