NaStyku.pl

Postój taksówek z Boh. Getta przeniesiony na Emilii Plater

Przebudowa ul. Bohaterów Getta pociągnęła za sobą konieczność przeniesienia postoju taksówek. Obecnie znajduje się on na ul. Emilii Plater, w zatoczce parkingowej tuż za skrzyżowaniem.
fot. ilustracyjne
fot. ilustracyjne

Postój jest oznakowany tablicami wyznaczającymi początek i koniec postoju, a taksówki powinny tam parkować równolegle do osi jezdni.

Postój powinien pomieścić jednorazowo 5 taksówek, dlatego prosimy o respektowanie tych ustaleń i nieparkowanie w tym miejscu samochodów, które nie są taksówkami.

Równocześnie chcielibyśmy wyjaśnić, że znak D-44 "strefa parkowania" ma charakter informacyjny i przypomina kierowcom, że wjeżdżają do strefy płatnego parkowania. To, że stoi on w pobliżu miejsca, gdzie obecnie wyznaczono postój, nie oznacza że miejsce to jest równocześnie parkingiem i postojem, jak błędnie interpretują to niektórzy kierowcy. Parkingi płatne są oznakowane znakiem D-18 "P" z tabliczką informacyjną określającą dni i godziny których dotyczy obowiązek wnoszenia opłaty. Płatne miejsca parkingowe przy ul. Emilii Plater zlokalizowane są po obu stronach ulicy na wysokości kościoła.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość – informuje Urząd Miasta w Zgorzelcu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Żegnamy zimę wielką akcją sprzątania miasta / materiały prasowe UM Zawidów

Akcja społeczna w Zawidowie. Wielkie sprzątanie miasta po zimie

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 12:34
W piątek, 29 marca zapowiada się wielkie ruszenie w Zawidowie! A to za sprawą wiosennej akcji sprzątania miasta, do której zapraszają mieszkańców radni z komisji gospodarki komunalnej i ochrony środowiska Rady Miejskiej w Zawidowie.
Policjanci zatrzymali poszukiwanego, u którego znaleźli narkotyki i sprzęt do kradzieży samochodów / fot. KPP Zgorzelec

Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości wpadł z narkotykami

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 09:32
Kryminalni wpadli na trop 41-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukrywał się przed organami ścigania. Został zatrzymany, a w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli narkotyki, środki psychotropowe oraz sprzęt służący do kradzieży samochodów.

Zobacz również

To ich poszukuje policja! / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 20 marca 2019, 10:55

Poszukiwani listami gończymi!

Zobacz zdjęcia dwóch mężczyzn poszukiwanych przez zgorzelecką policję listami gończymi!...