NaStyku.pl

Postój taksówek z Boh. Getta przeniesiony na Emilii Plater

Przebudowa ul. Bohaterów Getta pociągnęła za sobą konieczność przeniesienia postoju taksówek. Obecnie znajduje się on na ul. Emilii Plater, w zatoczce parkingowej tuż za skrzyżowaniem.
fot. ilustracyjne
fot. ilustracyjne

Postój jest oznakowany tablicami wyznaczającymi początek i koniec postoju, a taksówki powinny tam parkować równolegle do osi jezdni.

Postój powinien pomieścić jednorazowo 5 taksówek, dlatego prosimy o respektowanie tych ustaleń i nieparkowanie w tym miejscu samochodów, które nie są taksówkami.

Równocześnie chcielibyśmy wyjaśnić, że znak D-44 "strefa parkowania" ma charakter informacyjny i przypomina kierowcom, że wjeżdżają do strefy płatnego parkowania. To, że stoi on w pobliżu miejsca, gdzie obecnie wyznaczono postój, nie oznacza że miejsce to jest równocześnie parkingiem i postojem, jak błędnie interpretują to niektórzy kierowcy. Parkingi płatne są oznakowane znakiem D-18 "P" z tabliczką informacyjną określającą dni i godziny których dotyczy obowiązek wnoszenia opłaty. Płatne miejsca parkingowe przy ul. Emilii Plater zlokalizowane są po obu stronach ulicy na wysokości kościoła.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość – informuje Urząd Miasta w Zgorzelcu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Prokuratura Okręgowa w Jelenij Górze

Przemycał narkotyki z Holandii

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 19:26
Narkotyki o czarnorynkowej wartości około pół miliona złotych nie trafią na polski rynek. W areszcie osadzono Michała J., który przywiózł z Holandii blisko 10 kg ziela konopi innych niż włókniste, prawie 100 g żywicy konopi i ponad 50 g kokainy.
Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...