NaStyku.pl

Policjanci zatrzymali 43-latka, miał 180 porcji narkotyków

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu poinformowała o zatrzymaniu 43-latka zajmującego się przestępczością narkotykową. Mężczyzna przechowywał niemal 180 porcji narkotyków.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Nad sprawą pracowali funkcjonariusze Grupy Nysa wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy. Uzyskane informacje pozwoliły im na zatrzymanie 43-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę znaleźli i zabezpieczyli niemal 130 porcji dilerskich marihuany i 50 porcji metamfetaminy.

Na poczet przyszłych kar mundurowi zabezpieczyli także pieniądze w kwocie ponad 13,5 tys. zł i ponad 1,3 tys. euro. 43-latek usłyszał już zarzuty. Teraz o wymiarze kary zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zatrzymany przez policjantów kierowca Peugeota / fot. KPP Zgorzelec

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących przepisy

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 11:17
Policjanci ostrzegają. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących bezpieczeństwo! Każdy kilometr więcej, niesprawne technicznie auto, brak uprawnień i lekkomyślność kierowców może doprowadzić do tragedii.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...