NaStyku.pl

Policjanci zatrzymali 43-latka, miał 180 porcji narkotyków

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu poinformowała o zatrzymaniu 43-latka zajmującego się przestępczością narkotykową. Mężczyzna przechowywał niemal 180 porcji narkotyków.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Nad sprawą pracowali funkcjonariusze Grupy Nysa wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy. Uzyskane informacje pozwoliły im na zatrzymanie 43-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę znaleźli i zabezpieczyli niemal 130 porcji dilerskich marihuany i 50 porcji metamfetaminy.

Na poczet przyszłych kar mundurowi zabezpieczyli także pieniądze w kwocie ponad 13,5 tys. zł i ponad 1,3 tys. euro. 43-latek usłyszał już zarzuty. Teraz o wymiarze kary zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zaakceptuj Twój e-PIT na podatki.gov.pl do 30 kwietnia

Termin na składanie rocznych deklaracji PIT za 2018 r. mija 30 kwietnia

Życie
czwartek, 18 kwietnia 2019, 08:41
Zostały już tylko 2 tygodnie, aby w usłudze Twój e-PIT zaakceptować albo odrzucić PIT za 2018 r. Jeśli do 30 kwietnia nie zrobisz tego oraz nie rozliczysz się w inny sposób, to urząd skarbowy uzna przygotowany dla ciebie e-PIT za złożony.
9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

Wielkanocny Bieg dla Jaj 2019… dla Igora

Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 15:22
W sobotę, 27 kwietnia, w samo południe wystartuje 9. Bieg dla Jaj. Będzie bieg, spływ kajakowy, koncerty, malowanie buziek, zawody dla najmłodszych i wiele, wiele innych atrakcji. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie 7-letniego Igora.

Zobacz również

Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 11:09

Trzymała w domu narkotyki

Kryminalni zatrzymali 36-latkę, która przechowywała w mieszkaniu środki psychotropowe. Była...