NaStyku.pl

Policjanci zatrzymali 43-latka, miał 180 porcji narkotyków

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu poinformowała o zatrzymaniu 43-latka zajmującego się przestępczością narkotykową. Mężczyzna przechowywał niemal 180 porcji narkotyków.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Nad sprawą pracowali funkcjonariusze Grupy Nysa wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy. Uzyskane informacje pozwoliły im na zatrzymanie 43-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę znaleźli i zabezpieczyli niemal 130 porcji dilerskich marihuany i 50 porcji metamfetaminy.

Na poczet przyszłych kar mundurowi zabezpieczyli także pieniądze w kwocie ponad 13,5 tys. zł i ponad 1,3 tys. euro. 43-latek usłyszał już zarzuty. Teraz o wymiarze kary zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również