NaStyku.pl

Policjanci z Bolesławca poszukują zaginionej 16-letniej Magdaleny

Bolesławiecka policja prowadzi poszukiwania 16-letniej Magdaleny Sieniakowskiej, która 17 czerwca wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Jeżeli ktoś posiada informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatki proszony jest o kontakt.
KPP Bolesławiec
KPP Bolesławiec

Zaginiona to MAGDALENA SIENIAKOWSKA, mieszkanka Bolesławca. Poszukiwana 17 czerwca wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła. Dziewczyna ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy rude długie. Nastolatka ubrana była w jasną koszulkę z krótkim rękawem oraz ciemne krótkie spodenki.

Osoby znające miejsce pobytu lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą  Powiatowa Policji w Bolesławcu tel.  47 8733 200 lub 201.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

Czy w Zgorzelcu znów będzie funkcjonować straż miejska?

Życie
poniedziałek, 04 lipca 2022, 13:56
Pięć lat temu w Zgorzelcu zlikwidowano straż miejską. Na jej rozwiązanie naciskali sami mieszkańcy miasta, widząc jak nieefektywnie funkcjonuje. Dzisiaj jednak wszechobecny wandalizm sprawia, że pojawia się pytanie: czy była to słuszna decyzja?

Zobacz również