NaStyku.pl

Półfinał Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019

W sobotę 13 kwietnia w Galerii Victoria w Wałbrzychu o godzinie 14:00 odbędzie się Gala Półfinałowa konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019. To właśnie wtedy okaże się kto zakwalifikuje się do finału wojewódzkiego konkursu Miss Polonia.
Półfinał Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 / materiały prasowe organizatora
Półfinał Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 / materiały prasowe organizatora

O konkursie

Konkurs Miss Polonia to najstarszy w Polsce i jeden z najstarszych na Świecie konkursów piękności. W tym roku obchodzi swój jubileusz 90-lecia istnienia. Konkurs od samego początku zyskał miano największej, najbardziej prestiżowej imprezy w Polsce. Sukcesy Polki odnosiły też na skali międzynarodowej, na konkursach Miss World czy Miss Universe.

Co zobaczymy na Gali Półfinałowej?

Na Gali Półfinałowej 38 uczestniczek zaprezentuje się publiczności w strojach najnowszych kolekcji najemców Galerii Victoria. Nie zabraknie też czegoś dla naszych wspaniałych dolnoślązaczek – jako gość specjalny na scenie wystąpi Sami Harb – Finalista programu The Voice Of Poland.

Nie tylko jury będzie decydować!

12 dziewcząt przejdzie do finału poprzez decyzję jurorów konkursu, natomiast wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego województwa, ruszyło głosowanie SMS. Dwie uczestniczki konkursu mające największą ilość głosów przejdą do finału, bez względu na decyzję jurorów - tłumaczy Paweł Zabilski, koordynator konkursu.

Nie tylko wygląd

Po świętach finalistki konkursu pojadą na specjalnie zorganizowane zgrupowanie do Hotelu Buczyński w Świeradowie Zdroju, gdzie przejdą liczne warsztaty, wykłady, ćwiczenia. Chcemy pokazać, że tytuł Miss Polonia, to nie tylko wygląd, ale też silny charakter i niepowtarzalna osobowość. Uczestniczki wezmą też udział w specjalnych treningach sportowych w pierwszym na Dolnym Śląsku butikowym klubie fitness Harder we Wrocławiu. Dodatkowo zostaną zorganizowane warsztaty makijażu z Eweliną Wasiukiewicz oraz wykład na temat dbania o włosy z Salonami Stylu z Wrocławia – mówi koordynator projektu, Paweł Zabilski z firmy FL Group.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie poznacie wszystkie uczestniczki!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również