NaStyku.pl

Pogoda na czwartek dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska, Węglińca

W porównaniu do środy, czwartek będzie znacznie chłodniejszy. Miejscami mogą wystąpić burze i przelotne opady deszczu. Sprawdź szczegółową prognozę pogody na czwartek dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska i Węglińca.
Pixabay
Pixabay

Prognoza pogody dla Zgorzelca

Czwartek w Zgorzelcu zapowiada się z zachmurzeniem umiarkowanym. Możliwe, że dziś wystąpią burze z deszczem. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 20 stopni Celsjusza, a odczuwalna to 19. Wiatr osiągnie 29 km/h. Wilgotność powietrza wyniesie 37 %. Biomet będzie niekorzystny.

Prognoza pogody dla Bogatyni

Czwartek w Bogatyni będzie ze znacznym zachmurzeniem. Przed południem mogą wystąpić burze i przelotne opady deszczu. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 20 stopni Celsjusza, a odczuwalna 19. Wiatr osiągnie 22 km/h. Wilgotność powietrza wyniesie 74 %. Biomet będzie niekorzystny.

Prognoza pogody dla Pieńska

Czwartek w Pieńsku będzie z zachmurzeniem umiarkowanym. Podobnie jak w całym regionie mogą wystąpić burze i przelotne opady deszczu. Temperatura w ciągu dnia wyniesie maksymalnie 20 stopni Celsjusza. Odczuwalna tyle samo. Wiatr powieje z prędkością 29 km/h. Wilgotność powietrza wyniesie 37 %. Biomet będzie niekorzystny.

Prognoza pogody dla Węglińca

Czwartek w Węglińcu będzie z zachmurzeniem umiarkowanym. Do południa może wystąpić przelotny deszcz. Po południu się przejaśni. W ciągu dnia temperatura osiągnie maksymalnie 20 stopni Celsjusza, a odczuwalna 19. Wiatr osiągnie 22 km/h, a wilgotność powietrza 37 %. Biomet będzie niekorzystny.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również