NaStyku.pl

Pieńsk: Pod wpływem alkoholu i narkotyków prowadził skradziony samochód

Policjanci z Pieńska odzyskali pojazd skradziony na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Samochodem kierował 31-latek, który nie posiadał do tego uprawnień, dodatkowo był pod wpływem alkoholu i narkotyków.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Komisariatu Policji w Pieńsku uzyskali informację, że po terenie podległym dla ich komisariatu może poruszać się pojazd marki Volkswagen pochodzący z kradzieży. Samochód miał być skradziony dwa miesiące wcześniej z powiatu dzierżoniowskiego. 

Funkcjonariusze podczas patrolu miasta zauważyli auto mogące pochodzić właśnie z tego przestępstwa. W związku z tym przypuszczeniem zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Jak się okazało podczas sprawdzania w dostępnych bazach, 31-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, był pod wpływem alkoholu i narkotyków, a samochód był tym skradzionym z powiatu dzierżoniowskiego - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu. 

Mężczyzna trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również