NaStyku.pl

Piękną zimę mamy tego lata! Na Śnieżce spadł pierwszy śnieg

Ostatnie dni astronomicznego lata przyniosły nam intensywne opady deszczu i zimny front, który odczuwany jest również w powiecie zgorzeleckim. W Karkonoszach temperatura spadła na tyle, że na Śnieżce spadł pierwszy w tym roku śnieg.
fot. KPN/kamery.humlnet.cz
fot. KPN/kamery.humlnet.cz

Lato oficjalnie jeszcze się nie skończyło, bo astronomiczna jesień w tym roku rozpocznie się dopiero w piątek 23 września. Jednak te ostatnie dni lata przyniosły nam spore ochłodzenie i intensywne opady deszczu. Zimny fron sprawił, że w Karkonoszach na Śnieżce, spadł pierwszy w tym roku śnieg. Więc jeśli wybieracie się w góry, warto o tym pamiętać. 

Opady śniegu w ten weekend zanotowano również w Tatrach. Czy ciepłe dni jeszcze wrócą? W przyszłym tygodniu, w powiecie zgorzeleckim, będzie na pewno cieplej niż w ten weekend, jednak nie mamy już co liczyć na temperaturę powyżej 25 stopni. Polska, złota jesień raczej zapowiada się chłodno, chociaż słonecznie. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również