NaStyku.pl

Piękna Magdalena Majda z Pieńska w finale Miss Dolnego Śląska 2020!

Zachęcamy do przeczytania rozmowy z prześliczną Magdaleną Majda! Mieszkanka Pieńska zakwalifikowała się do finału Miss Dolnego Śląska 2020, który odbędzie się 18 września na Stadionie Wrocław.
Magdalena Majda - finalistka Miss Dolnego Śląska 2020 / archiwum prywatne
Magdalena Majda - finalistka Miss Dolnego Śląska 2020 / archiwum prywatne

W rozmowie Magdalena opowiedziała między innymi o tym, co skłoniło ją do wzięcia udziału w konkursie, życiu codziennym, przygotowaniach, a także ewentualnej przyszłości związanej z modellingiem.

Proszę powiedz kilka słów o sobie…

Hej! :) Mam na imię Magdalena, mam 22 lata i mieszkam w Pieńsku. Na co dzień pracuję w kwiaciarni internetowej - jest to praca, dzięki której mam sporo wolnego czasu dla siebie, ponieważ godziny pracy dopasowuje pod siebie. Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące o profilu zdrowotnym. Niestety okazało się, że ten kierunek to nie jest moje powołanie i nie wiążę z nim przyszłości. W wolnych chwilach lubię czytać książki oraz sporą część wolnego czasu poświęcam na aktywność fizyczną.. Pamiętajmy, że sport to zdrowie.

Co skłoniło Cię do startu w konkursie Miss Dolnego Śląska 2020?

Szczerze mówiąc, nie planowałam tego. Decyzja o udziale w konkursie Miss Dolnego Śląska była bardzo spontaniczna. Siedziałam ze znajomymi i zobaczyłam ogłoszenie na FB odnośnie zgłoszeń do konkursu. Długo się nie zastanawiałam, wysłałam zgłoszenie i w życiu bym nie pomyślała, że dostanę pozytywną odpowiedź i zaproszenie na casting stacjonarny. Jednak los się do mnie uśmiechnął i udało się!

Jak zareagowała rodzina, przyjaciele, znajomi?

Jak tylko wysłałam zgłoszenie, nikomu o tym nie powiedziałam bo stwierdziłam, że nie ma co zapeszać i jak wszystko pójdzie po mojej myśli dopiero o tym poinformuję rodzinę, znajomych. Wszyscy się bardzo ucieszyli, zarówno rodzina jak i znajomi. Jestem pod dużym wrażeniem, jak dużo osób we mnie wierzy oraz mnie wspiera. Jest to naprawdę bardzo miłe i daje dużo energii do działania.

Znalazłaś się w gronie finalistek. To już chyba ogromne wyróżnienie? Przyznasz, że konkurencja była ogromna…

Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się znaleźć w gronie finalistek, jest to bardzo duże wyróżnienie. Konkurencja była ogromna.. Naprawdę nie spodziewałam się, że uda mi się zajść tak daleko. Już na castingu stacjonarnym (ćwierćfinale) pogodziłam się z tym, że do półfinału na pewno nie uda mi się wejść, jednak szczęście się do mnie uśmiechnęło i udało się przebrnąć przez ćwierćfinał jak i półfinał i znaleźć się w gronie finalistek.

Magdalena Majda / archiwum prywatne

W jaki sposób przygotowujesz się do finału? Masz przed sobą dużo pracy?

Myślę, że każda z finalistek ma teraz dużo pracy przed sobą, konkurencja jest ogromna i każda z nas chce wypaść jak najlepiej. Niektóre dziewczyny są bardziej doświadczone, niektóre mniej więc trzeba dążyć do tego, aby nie odstawać poziomem od tych doświadczonych. W moim przypadku przygotowania do finału muszę skupić na płynnej nauce chodzenia w szpilkach, na co dzień stawiam na buty sportowe więc chodzenie w szpilkach to nie lada wyzwanie. Aktywność fizyczna uprawiam regularnie od dłuższego czasu więc nie wiem czy można to zaliczyć do przygotowań.

Jak oceniasz konkurencję w konkursie Miss Dolnego Śląska 2020? Obawiasz się swoich rywalek, czy jesteś pewna siebie?

Jak już wspominałam, konkurencja jest naprawdę ogromna. Nie obawiam się rywalek, każda z nas jest piękna i każda zasługuje na koronę, jednak trzeba pogodzić się z tym, że korona jest tylko jedna i na pewno otrzyma ją właściwa osoba. Jestem pewna siebie, wiara w siebie to już połowa sukcesu! :)

Jakie cechy powinna mieć idealna Miss Dolnego Śląska?

Moim zdaniem Idealna Miss to dziewczyna charakteryzująca się naturalną, piękną urodą. Istotne jest także aby była odważna, pomocna, nie pokazywała skrępowania oraz radziła sobie ze stresem przy publiczności. Ważna cechą jest także, aby była odporna na różnego rodzaju krytykę.

Co chciałabyś robić w przyszłości? Wiążesz życie np. z modelingiem?

W przyszłości na pewno chciałabym wiązać życie z modelingien niezależnie od wyników finału. Miałam przyjemność brać udział w pokazach, targach, występować jako modelka i sprawia mi to naprawdę dużą radość. Nigdy nie pomyślałam, że będę profesjonalistką w tym co robię, ale nigdy nie rezygnuję się z marzeń a powiązanie przyszłości z modelingiem to takie moje małe marzenie.

O czym marzysz?

Nie mam wygórowanych marzeń. O jednym już wspomniałam, że chciałabym powiązać swoją przyszłość z modelingiem. Od dziecka marzyłam, aby dużo podróżować, zwiedzać świat i myślę, że to marzenie powoli już się spełnia. Ważnym i istotnym marzeniem jest to, abym ja i moja rodzina żyła w zdrowiu, bo to jest najważniejsze - jeżeli będzie zdrowie to i wszystkie marzenia się spełnią!

Magdalena Majda / archiwum prywatne

Dziękuję bardzo za wywiad! Pozdrawiam :)

Dziękujemy i życzymy powodzenia!

Aktualna ocena: 3,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również