NaStyku.pl

Piękna Klara Bieżuńska walczy o koronę i tytuł Miss Dolnego Śląska 2020

20-letnia Klara Bieżuńska ze Zgorzelca walczy o koronę i tytuł najpiękniejszej Dolnoślązaczki. Czy uda się jej zwyciężyć? Przekonamy się wkrótce. 18 września na Stadionie Wrocław odbędzie się wielki finał konkursu Miss Dolnego Śląska 2020.
Poznaliśmy finalistki Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020! - zdjęcie nr 8
Poznaliśmy finalistki Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020! - zdjęcie nr 8

Wszyscy trzymamy za nią mocno kciuki.

Proszę powiedz kilka słów o sobie…

Nazywam się Klara, mam 20 lat i studiuję we Wrocławiu. Od dziecka kochałam sport i taniec. Jak byłam małym dzieckiem, to tańczyłam hip-hop, trochę taniec ze wstążką i niestety przez krótki okres taniec towarzyski. Niestety, ponieważ bardzo chciałam się rozwijać w tej dziedzinie tańca, ale nie udało mi się znaleźć partnera do tańca i odpuściłam. Ale za to najbliżej mojemu sercu był sport. Trenowałam łącznie 10 lat. Byłam zawodniczką klubu Osa Zgorzelec. Szkoła się skończyła i zaczęłam trenować dla siebie. Odkąd dostałam się do półfinału Miss Dolnego Śląska przeszłam pierwszy raz w życiu na dietę i zaczęłam regularnie ćwiczyć :)

Co skłoniło Cię do startu w konkursie Miss Dolnego Śląska 2020?

Do startu w konkursie Miss Dolnego Śląska przekonał mnie mój chłopak. Odkąd pamiętam podobał mi się świat mody i wszystko, co z nim związane. Brałam parę razy udział w pokazach mody, ale tylko lokalnie i zawsze chciałam spróbować swoich sił gdzieś dalej, na większą skalę. Chociaż przyznam się, że bardzo się stresuję występami, gdzie jest duża publiczność, nawet do tego stopnia, że z pierwszego castingu do Miss Dolnego Śląska uciekłam, bo w ostatniej chwili stwierdziłam, że się nie nadaję i co ja w ogóle sobie myślałam.

Jak zareagowała rodzina, przyjaciele, znajomi?

Moja rodzina bardzo się ucieszyła, wierzą we mnie i trzymają za mnie bardzo mocno kciuki. Tak samo najbliższe mi osoby, bardzo mnie wspierają. Oczywiście są i takie osoby, które tylko czekają na moje niepowodzenie, ale to mnie tylko motywuje do dalszego działania.

Znalazłaś się w gronie finalistek. To już chyba ogromne wyróżnienie? Przyznasz, że konkurencja była ogromna…

Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się znaleźć w gronie finalistek Miss Dolnego Śląska 2020. Najbliżsi mówili mi, że przejdę na pewno, ale ja czekałam do samego końca, do momentu, w którym ogłoszono wyniki.

W jaki sposób przygotowujesz się do finału? Masz przed sobą dużo pracy?

Mam przed sobą dużo pracy, konkurencja jest ogromna i ambicja nie pozwala mi siedzieć bezczynnie. Działam na 100%.

Jak oceniasz konkurencję w konkursie Miss Dolnego Śląska 2020? Obawiasz się swoich rywalek, czy jesteś pewna siebie?

Tak jak mówiłam wcześniej, z pierwszego castingu uciekłam, także z moją pewnością siebie jest raczej kiepsko, ale pracuję nad tym. Konkurencja jest ogromna, ale nie obawiam się. Oczywiście, że chciałabym wygrać - tak jak każda z finalistek chciałaby wygrać, ale „korona jest tylko jedna” :)

Co chciałabyś robić w przyszłości? Wiążesz życie np. z modelingiem?

W przyszłości chciałabym na pewno próbować dalej swoich sił z modelingiem. Ale póki co skupiam się na studiach i konkursie Miss Dolnego Śląska, bo chcę wypaść jak najlepiej i to jest mój cel póki co, a co będzie dalej to się okaże :)

O czym marzysz?

Mam wiele marzeń, ale nie są one nadzwyczajne. Ale najważniejsze dla mnie jest zdrowie. Tylko zdrowie może mnie ograniczyć. Wierzę w to, że swoją ciężką pracą i wytrwałością w upartym dążeniu do swoich wyznaczonych celów jestem w stanie osiągnąć swoje marzenia.

Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia.

Dziękuję.

Aktualna ocena: 4,2/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również