NaStyku.pl

Patryk Vega chce rozwiązać zagadkę śmierci Magdaleny Żuk?

Patryk Vega chce zająć się tajemniczą śmiercią bogatynianki Magdaleny Żuk. Reżyser prosi o pomoc internautów. Dokument chce oprzeć o „największe śledztwo internautów w historii naszego kraju”.
Vega chce rozwiązać zagadkę śmierci Magdaleny Żuk
Vega chce rozwiązać zagadkę śmierci Magdaleny Żuk

Wkrótce miną 4 lata od śmierci Magdaleny Żuk w egipskim kurorcie Marsa Alam. Sprawa nie została jeszcze wyjaśniona, a Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze przedłużyła śledztwo do końca czerwca br.

Teraz tajemnicą śmierci bogatynianki chce zająć się jeden z najbardziej kontrowersyjnych twórców polskiego kina Patryk Vega. Reżyser w swojej produkcji planuje odpowiedzieć na pytanie dlaczego Magdalena musiała umrzeć. Opublikował dzisiaj w mediach społecznościowych zwiastun powstającego dokumentu, w którym prosi internautów o pomoc.

Rozwikłajmy tajemnicę jej śmierci razem. Stwórzmy największe śledztwo internautów w historii naszego kraju. Przeprowadźmy dochodzenie na dwóch kontynentach. Poskładajmy w całość dowody, dotyczące jej śmierci, które zbierzemy w Egipcie i Polsce. Jeśli masz jakąś informację, która może pomóc w rozwikłaniu śmierci Magdy, napisz do mnie – namawia internautów do przekazywania mu materiałów.

Pod koniec kwietnia 2017 r. 27-letnia bogatynianka wybrała się na wycieczkę do egipskiego kurortu Marsa Alam. Przed wyjazdem okazało się, że jej chłopak nie może z nią wylecieć, ponieważ ma nieważny paszport. Kobieta zdecydowała się na samotną podróż. Na miejscu 27-latka wysyłała niepokojące wiadomości do rodziny i przyjaciół, a jej stan zdrowia się pogarszał i trafiła do szpitala. Do tej pory ustalono, że Magdalena Ż. wyskoczyła ze szpitalnego okna i na skutek doznanych obrażeń zmarła. Na jej ciele nie znaleziono śladów przemocy, w tym mogących świadczyć o przemocy na tle seksualnym.

Sprawą śmierci Magdaleny Żuk żyła prawie cała Polska. Wiele osób na własną rękę próbowało rozwiązać zagadkę jej śmierci, analizowano nagrania, mnożono przeróżne teorie, podejrzewano też, że padła ofiarą handlu ludźmi.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również