NaStyku.pl

OSP Stary Zawidów z odnowioną remizą

Zakończono prace remontowe, którymi objęty został budynek remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Zawidowie. W ramach zadania przeprowadzono remont elewacji wraz z ociepleniem ścian budynku remizy.
Remiza OSP Stary Zawidów / materiały Urzędu Gminy Sulików
Remiza OSP Stary Zawidów / materiały Urzędu Gminy Sulików

Zakres prac obejmował także wykonanie podbitki dachowej oraz poprawę poszycia.

Koszt wykonanych robót remontowych wyniósł blisko 15 tys. zł i w całości został pokryty środkami z budżetu Gminy Sulików. Staraniem władz samorządowych była nie tylko poprawa wizerunku jednostki i centrum miejscowości, ale przede wszystkim polepszenie warunków pracy - służby strażaków ochotników.

Remont remizy był pierwszym zadaniem jakie zostało wykonane na placu strażackim. W najbliższym czasie w pobliżu budynku powstanie nowe miejsce integracji mieszkańców z drewnianą wiatą oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców sołectwa.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa zwałowarka ZGOT Z-49 / fot. PGE GiEK

Gigantyczna zwałowarka w KWB Turów

Życie
piątek, 24 stycznia 2020, 08:41
Spółka RAMB z Grupy Kapitałowej PGE wybudowała od podstaw gigantyczną zwałowarkę przeznaczoną do pracy w Kopalni Węgla Brunatnego Turów należącej do PGE GiEK.

Zobacz również