NaStyku.pl

Okradł ojca swojej dziewczyny

Ten młodzieniec raczej nie zostanie zięciem tego mężczyzny. 19-latek z mieszkania ojca swojej dziewczyny wyniósł zegarki, bransoletkę, łańcuszek a nawet rower. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne
fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku podjętych czynności w sprawie kradzieży mienia z jednego z mieszkań w Zgorzelcu wytypowali, a następnie zatrzymali podejrzanego.

Jak się okazało 19-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego z mieszkania ojca swojej dziewczyny ukradł dwa zegarki, bransoletkę, łańcuszek i rower. Wartość skradzionych przedmiotów pokrzywdzony wycenił na kwotę 2 700 złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione zegarki, które wróciły do właściciela - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu. 

Zatrzymany trafił do komendy, gdzie na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut. Teraz za kradzież cudzego mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Regularni okradał sklepy. W końcu został zatrzymany

Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:55
Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Mężczyzna regularnie wynosił towar podczas nieuwagi obsługi. Spowodował straty na blisko 3 tys. złotych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
fot. ilustracyjne

Spadkobiercy poszukiwani

Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:45
Dom Pomocy Społecznej „Jutrzenka” w Zgorzelcu poszukuje spadkobierców zmarłego mieszkańca. Pozostawiony po zmarłym depozyt to ponad 19 tys. złotych.

Zobacz również