NaStyku.pl

Ogólnopolskie sukcesy Tomasza Drążka ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu

Tomasz Drążek uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu w klasie saksofonu Jadwigi Leśniak-Sidorskiej zdobył II miejsce podczas IV Gorzowskiego Turnieju Stroikowego.
PSM w Zgorzelcu
PSM w Zgorzelcu

Tomasz Drązek zdobył II miejsce podczas IV Gorzowskiego Turnieju Stroikowego odbywającego się w pięknym gmachu Gorzowskiej Filharmonii. Turniej jest ogólnopolskim konkursem dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia klasy klarnetu i saksofonu.

Tomasz stanął też na podium podczas IV Małopolskiego Festiwalu Saksofonowego w Łososinie Dolnej i zajął III miejsce. Konkurs miał formułę online. W ramach nagrody uczeń wziął udział w warsztatach prowadzonych przez wybitnych wykładowców polskich uczelni.

Tomkowi podczas występów przy fortepianie towarzyszył wspaniały pianista, pedagog naszej szkoły – Przemysław Bereziuk. Gratulujemy młodemu saksofoniście, pedagogom i rodzicom! Tomaszowi życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również