NaStyku.pl

Ogłoszenie Zarządu Spółki SEC Zgorzelec Sp. z o.o.

Zarząd Spółki SEC Zgorzelec Sp. z o.o.
z siedzibą w Zgorzelcu ul. Groszowa 1
(dawniej Zgorzeleckie Przedsiębiorstwo
Energetyki Cieplnej w Zgorzelcu Sp. z o.o.)

działając na podstawie ustawy z dnia 30 sierpnia 1996 r. o komercjalizacji i niektórych uprawnieniach pracowników (Dz. U. z 2019 r. poz. 2181, z późn. zm.) oraz § 7 i § 8 Rozporządzenia Ministra Aktywów Państwowych z dnia 27 listopada 2020 r. w sprawie szczegółowych zasad podziału uprawnionych pracowników na grupy i ustalenia liczby akcji przypadających na każdą z tych grup oraz trybu nabywania akcji przez uprawnionych pracowników (Dz. U. z 2020 r. poz. 2222) informuje, iż:

  1. Lista pracowników uprawnionych do nieodpłatnego nabycia udziałów Spółki, obejmująca okresy zatrudnienia w przedsiębiorstwie państwowym, jego poprzedniku, spółce oraz łączny okres zatrudnienia w tych podmiotach udostępniona zostanie do wglądu osobom uprawnionym od dnia 15 września 2021 r. od godz. 900 w siedzibie Spółki w Zgorzelcu, ul. Groszowa 1 (Wydział HR).
  2. Uprawnieni pracownicy, którym wadliwie określono ich okres zatrudnienia w spółce mogą złożyć pisemną reklamację w terminie 14 dni od dnia udostępnienia listy, o której mowa w pkt 1, tj. do dnia 29 września 2021 r. w siedzibie Spółki, w Zgorzelcu, ul. Groszowa 1 (Biuro Zarządu).
  3. Do reklamacji należy dołączyć dokumenty poświadczające kwestionowany okres zatrudnienia.
  4. Reklamacja zostanie rozpatrzona w formie pisemnej w terminie 14 dni od jej złożenia przez komisję powołaną przez Zarząd Spółki.
    Rozpatrzenie reklamacji wyczerpuje tok postępowania reklamacyjnego.
  5. Prawo do nieodpłatnego nabycia udziałów Spółki może być realizowane do dnia 30 czerwca 2023 r.
    Po upływie tego terminu prawo do nieodpłatnego nabycia udziałów wygasa.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pan Dariusz Janik i podinsp. Andrzej Barna / fot. KPP Zgorzelec

Taksówkarz udaremnił próbę oszustwa metodą „na wnuczka”

Życie
piątek, 24 września 2021, 14:48
Dzięki odpowiedzialnej postawie taksówkarza udało się udaremnić próbę oszustwa metodą „na wnuczka”. Mężczyzna pokrzyżował plany przestępcom, którzy chcieli wyłudzić od 88-latki sporą kwotę pieniędzy i biżuterię.
Telefon komórkowy / zdjęcie ilustracyjne

Uważaj na SMS-y o kwarantannie lub zgubionym portfelu!

Życie
piątek, 24 września 2021, 10:10
Nowa fala oszustw SMS. Setki osób dostaje wiadomości informujące o skierowaniu na kwarantannę lub o zgubionym portfelu. Każda zawiera także link prowadzący rzekomo do strony internetowej. Nie otwieraj go!

Zobacz również