NaStyku.pl

Odzyskano skradzionego na terenie powiatu lubańskiego VW

Zgorzeleccy policjanci odzyskali kolejne auto – tym razem Volkswagena, który został skradziony z sobotę na niedzielę z powiatu lubańskiego. Właściciel oszacował jego wartość na kwotę 20 tys. zł.
Odzyskany VW / fot. KPP Zgorzelec
Odzyskany VW / fot. KPP Zgorzelec

W niedzielę (10 lutego) funkcjonariusze z wydziału kryminalnego udali się do jednej z miejscowości w powiecie zgorzeleckim, gdzie według posiadanych informacji miał znajdować się Volkswagen pochodzący z kradzieży. Informacje te okazały się trafne. Na jednej z ulic policjanci zauważyli pojazd podobny do tego, który został skradziony w nocy z sobotę na niedzielę w powiecie lubańskim. Miał założone tablice rejestracyjne pochodzące od innego samochodu, jednak po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że zamek w drzwiach i stacyjka są uszkodzone. Zabezpieczono go, a po wykonaniu czynności procesowych zwrócono właścicielowi.

W tej chwili mundurowi szukają sprawcy kradzieży.

fot. KPP Zgorzelec

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Prokuratura Okręgowa w Jelenij Górze

Przemycał narkotyki z Holandii

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 19:26
Narkotyki o czarnorynkowej wartości około pół miliona złotych nie trafią na polski rynek. W areszcie osadzono Michała J., który przywiózł z Holandii blisko 10 kg ziela konopi innych niż włókniste, prawie 100 g żywicy konopi i ponad 50 g kokainy.
Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...