NaStyku.pl

Odzyskano skradzionego na terenie powiatu lubańskiego VW

Zgorzeleccy policjanci odzyskali kolejne auto – tym razem Volkswagena, który został skradziony z sobotę na niedzielę z powiatu lubańskiego. Właściciel oszacował jego wartość na kwotę 20 tys. zł.
Odzyskany VW / fot. KPP Zgorzelec
Odzyskany VW / fot. KPP Zgorzelec

W niedzielę (10 lutego) funkcjonariusze z wydziału kryminalnego udali się do jednej z miejscowości w powiecie zgorzeleckim, gdzie według posiadanych informacji miał znajdować się Volkswagen pochodzący z kradzieży. Informacje te okazały się trafne. Na jednej z ulic policjanci zauważyli pojazd podobny do tego, który został skradziony w nocy z sobotę na niedzielę w powiecie lubańskim. Miał założone tablice rejestracyjne pochodzące od innego samochodu, jednak po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że zamek w drzwiach i stacyjka są uszkodzone. Zabezpieczono go, a po wykonaniu czynności procesowych zwrócono właścicielowi.

W tej chwili mundurowi szukają sprawcy kradzieży.

fot. KPP Zgorzelec

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zaakceptuj Twój e-PIT na podatki.gov.pl do 30 kwietnia

Termin na składanie rocznych deklaracji PIT za 2018 r. mija 30 kwietnia

Życie
czwartek, 18 kwietnia 2019, 08:41
Zostały już tylko 2 tygodnie, aby w usłudze Twój e-PIT zaakceptować albo odrzucić PIT za 2018 r. Jeśli do 30 kwietnia nie zrobisz tego oraz nie rozliczysz się w inny sposób, to urząd skarbowy uzna przygotowany dla ciebie e-PIT za złożony.
9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

Wielkanocny Bieg dla Jaj 2019… dla Igora

Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 15:22
W sobotę, 27 kwietnia, w samo południe wystartuje 9. Bieg dla Jaj. Będzie bieg, spływ kajakowy, koncerty, malowanie buziek, zawody dla najmłodszych i wiele, wiele innych atrakcji. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie 7-letniego Igora.

Zobacz również

Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 11:09

Trzymała w domu narkotyki

Kryminalni zatrzymali 36-latkę, która przechowywała w mieszkaniu środki psychotropowe. Była...