NaStyku.pl

Odzyskano skradzionego na terenie powiatu lubańskiego VW

Zgorzeleccy policjanci odzyskali kolejne auto – tym razem Volkswagena, który został skradziony z sobotę na niedzielę z powiatu lubańskiego. Właściciel oszacował jego wartość na kwotę 20 tys. zł.
Odzyskany VW / fot. KPP Zgorzelec
Odzyskany VW / fot. KPP Zgorzelec

W niedzielę (10 lutego) funkcjonariusze z wydziału kryminalnego udali się do jednej z miejscowości w powiecie zgorzeleckim, gdzie według posiadanych informacji miał znajdować się Volkswagen pochodzący z kradzieży. Informacje te okazały się trafne. Na jednej z ulic policjanci zauważyli pojazd podobny do tego, który został skradziony w nocy z sobotę na niedzielę w powiecie lubańskim. Miał założone tablice rejestracyjne pochodzące od innego samochodu, jednak po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że zamek w drzwiach i stacyjka są uszkodzone. Zabezpieczono go, a po wykonaniu czynności procesowych zwrócono właścicielowi.

W tej chwili mundurowi szukają sprawcy kradzieży.

fot. KPP Zgorzelec

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również