NaStyku.pl

Odpowiedzą za włamania do sklepów

Policjanci z Bogatyni zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o sklepowe kradzieże. Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Bogatyni realizując czynności operacyjne w związku z włamaniami do sklepów na terenie miasta zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o te przestępstwa.

W wyniku zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze udowodnili 18, 22 i 37-latkowi włamania do dwóch sklepów. Mężczyźni poprzez wybicie szyb wchodzili do środka skąd kradli papierosy. Włamań dokonywali w rożnych konfiguracjach, jednak czeka ich taka sama odpowiedzialność. Może im grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszyscy usłyszeli już zarzuty do których się przyznali. O ich losie zadecyduje sąd.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również