NaStyku.pl

Odejście na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszy z KP PSP w Zgorzelcu

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu miała miejsce uroczysta zmiana służby związana z przejściem na emeryturę dwóch funkcjonariuszy: st. asp. Andrzeja Fink – dowódcy zmiany w PSP w Zgorzelcu oraz st. ogn. Mariusza Ludkiewicza.
fot. Starostwo Powiatowe
fot. Starostwo Powiatowe

W uroczystej zmianie służby uczestniczyli także: bryg. Artur Czułajewski – Komendant Powiatowy PSP w Zgorzelcu wraz z zastępcą – kpt. Grzegorzem Fleszarem, Artur Bielińsk, Starosta Powiatu Zgorzeleckiego, Tomasz Góral Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego i  Spraw Obronnych w Zgorzelcu, a także funkcjonariusze i pracownicy zgorzeleckiej komendy.

W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy przybliżył przebieg służby i pracy zawodowej odchodzących funkcjonariuszy. W wielu serdecznych słowach podziękował strażakom za ogromny wkład pracy podczas służby, a także podkreślił ich dyspozycyjność oraz zaangażowanie w utrzymywaniu gotowości bojowej w ratowaniu życia i mienia.

Koleżanki i koledzy z komendy osobiście złożyli życzenia i podziękowali za wieloletnią współpracę.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również