NaStyku.pl

O psie, który jeździł...autobusem. Misiek stał się hitem Internetu!

Do zdarzenia doszło co prawda w zupełnie innej części Polski niż powiat zgorzelecki, jednak historia psa Miśka i nietypowej interwencji policjantów z zachodniopomorskiego jest o tyle ciekawa, że warto ją przedstawić.
fot. Policja Zachodniopomorska
fot. Policja Zachodniopomorska

Do nietypowej interwencji policjantów doszło w miejscowości Białogard w zachodniopomorkim. Funkcjonariusze zostali wezwani przez kierowcę autobusu by...pomogli mu z psem. I to nie byle jakim psem, bo całkiem sporych rozmiarów. 

Jak informuje Policja Zachodniopomorska, kierowca autobusu zatrzymał się na jednym z przystanków by ludzie mogli wysiąść. Wtedy do pojazdu postanowił wejść sporych rozmiarów czworonóg i rozsadowił się wygodnie na siedzeniu. Nie był agresywny, jednak żadne groźby i prośby o opuszczenie autobusu, kierowane do psa ze strony kierowcy, nie przynosiły skutku. Ostatecznie zdesperowany mężczyzna wezwał funkcjonariuszy policji.

Oni również nie mogli nakłonić czworonoga do opuszczenia pojazdu. Wezwali więc pracowników z Białogardzkiego Schroniska dla Zwierząt SOS. Pies na ich widok zaczął się cieszyć i merdać ogonem. Okazało się, że Misiek był im znany i przez jakiś czas był podopiecznym schroniska. Niedawno znalazł dom, jednak przygody wciąż się go trzymały. 

Ostatecznie Misiek opuścił autobus i wrócił do swoich właścicieli, a kierowca autobusu, chociaż spóźniony, mógł kontynuować swój kurs. 

Dzięki publikacji o tym zdarzeniu przez Policję Zachodniopomorską Misiek, łagodny olbrzym, stał się hitem Internetu! 

Zobacz też: 

Państwowa Szkoła Muzyczna w Zgorzelcu przywitała rok 2023 Koncertem Karnawałowym - GALERIA ZDJĘĆ

Zgorzelec: 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami! Tak się bawiliśmy w Miejskim Domu Kultury - GALERIA ZDJĘĆ

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również