NaStyku.pl

Nowy p.o. dyrektor bogatyńskiego szpitala

4 maja 2020 r. Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia powierzył Ryszardowi Brzozowskiemu funkcję dyrektora SP ZOZu w Bogatyni.
Szpital w Bogatyni / fot. UMiG Bogatynia
Szpital w Bogatyni / fot. UMiG Bogatynia

P.o. dyrektor swoją funkcję będzie sprawował do czasu wyboru dyrektora w drodze konkursu. Warto zaznaczyć, że Komisja Konkursowa ustanowiona Uchwałą Rady Miejskiej w Bogatyni w sprawie powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni nie zakończyła swoich prac.

Pierwszy wybór zakończył się fiaskiem, gdyż kandydat odmówił zawarcia umowy o pracę na zaproponowanych warunkach. Obecnie Rada Miejska w Bogatyni ma procedować zmianę składu osobowego komisji, z uwagi na rezygnację jednego z członków. Po uzupełnieniu składu osobowego komisja winna przystąpić do ogłoszenia nowego konkursu.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Maszynista

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY: MASZYNISTA ZUW

Życie
czwartek, 16 maja 2024, 18:36
W związku z wakatem w Zakładzie Uzdatniania Wody, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Maszynista ZUW

Zobacz również

Woda w kulturze i sztuce
Życie
środa, 15 maja 2024, 11:47

Woda w kulturze i sztuce

Woda od zawsze fascynowała ludzi i miała ogromne znaczenie w...