NaStyku.pl

Nowi zastępcy komendanta

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu powierzył obowiązki na stanowiskach I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Łukaszowi Rachwalskiemu i Zastępcy – nadkom. Mirosławowi Juzakowi.
Powierzenie obowiązków na stanowiskach zastępców Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu / fot. KPP Zgorzelec
Powierzenie obowiązków na stanowiskach zastępców Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu / fot. KPP Zgorzelec

W poniedziałek, 13 września 2021 r., Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu kom. Łukaszowi Rachwalskiemu, który do tej pory pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu.

Komendant Wojewódzki powierzył też obowiązki służbowe na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu nadkom. Mirosławowi Juzakowi, który piastował wcześniej stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pan Dariusz Janik i podinsp. Andrzej Barna / fot. KPP Zgorzelec

Taksówkarz udaremnił próbę oszustwa metodą „na wnuczka”

Życie
piątek, 24 września 2021, 14:48
Dzięki odpowiedzialnej postawie taksówkarza udało się udaremnić próbę oszustwa metodą „na wnuczka”. Mężczyzna pokrzyżował plany przestępcom, którzy chcieli wyłudzić od 88-latki sporą kwotę pieniędzy i biżuterię.
Telefon komórkowy / zdjęcie ilustracyjne

Uważaj na SMS-y o kwarantannie lub zgubionym portfelu!

Życie
piątek, 24 września 2021, 10:10
Nowa fala oszustw SMS. Setki osób dostaje wiadomości informujące o skierowaniu na kwarantannę lub o zgubionym portfelu. Każda zawiera także link prowadzący rzekomo do strony internetowej. Nie otwieraj go!

Zobacz również