NaStyku.pl

Nowe urządzenie zabawowe na placu zabaw w Studniskach Górnych

Najmłodsi mieszkańcy Studnisk Górnych mogą już korzystać z nowego urządzenia zabawowego zamontowanego na terenie placu zabaw. Projekt zrealizowano w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie”.
fot. Przemysław Czekański
fot. Przemysław Czekański

Projekt „WzMOCnij swoje otoczenie” został zorganizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Dzięki grantowi w wysokości 20 tys. zł. na placu zabaw zamontowano urządzenie wyposażone w przeplotnię linową, ślizg, drabinkę krzyżak, wieżę z daszkiem, pomost prosty.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. 

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/ oraz www.wzmocnijotoczenie.pl

 

fot. Przemysław Czekański (5) 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również