NaStyku.pl

Niebezpieczny wypadek na A4

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności. Kilka dni temu na autostradzie A4 doszło do niebezpiecznej kolizji. Jedna poszkodowana osoba trafiła do szpitala.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Kilka dni temu dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do którego doszło na 3 kilometrze autostrady A4 w kierunku Niemiec. 

Kierujący pojazdem marki Ford nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu ciężarowego i uderzył w jego naczepę, a następnie odbił się od barierki i uderzył w pojazd marki Volvo. Kierujący fordem został przewieziony do szpitala.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również