NaStyku.pl

Nie zapomnij złożyć deklaracji śmieciowej

Urząd Miasta Zgorzelec przypomina o corocznym obowiązku składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rok 2024, który upływa 10 lutego bieżącego roku.
fot. Miasto Zgorzelec
fot. Miasto Zgorzelec

Do złożenia deklaracji zobowiązani są  właściciele nieruchomości (współwłaściciele), użytkownicy wieczyści, jednostki organizacyjne i osoby posiadające nieruchomość w zarządzie lub użytkowaniu, a także inne podmioty władające nieruchomością.

Deklaracje należy składać w Wydziale Podatków i Opłat w pok. 1 (parter) lub przez platformę e-PUAP.

Podstawa prawna:

Informacje pod nr telefonu: 75 77 59 900 wew. 0133, 0134, 0135.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również