NaStyku.pl

Nie tylko niemieccy rolnicy...nasi też wyjadą na ulicę w najbliższy piątek

Protesty rolników rozlewają się szeroką falą we Francji, Niemczech a teraz też w Polsce. Jak informuje Burmistrz Miasta Zgorzelec, w piątek 9 lutego, w godz. 9:30-17:30 przeprowadzone zostanie zgromadzenie publiczne naszych lokalnych rolników.
fot. zdjęcie ilustracyjne
fot. zdjęcie ilustracyjne

Cel zgromadzenia: „Protest rolników – sprzeciw dla sytuacji do jakiej doprowadziły decyzje Unii Europejskiej”.

Trasa przejazdu uczestników zgromadzenia: od ronda Solidarności w Zgorzelcu drogą nr 30 w kierunku Lubania, do stacji paliw w Nowej Karczmie i z powrotem.

W tym dniu należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu na wskazanym odcinku drogi oraz zaplanować podróż w taki sposób, aby uniknąć ewentualnych opóźnień.

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również