NaStyku.pl

Na stacji w Węglińcu okradziono transport z bronią?

Jak dowiedział się portal eLuban.pl na stacji kolejowej w Węglińcu doszło do nietypowej kradzieży. Łupem złodziei miała paść amerykański transport z bronią.
fot. eLuban.pl
fot. eLuban.pl

Okradanie transportów kolejowych na stacji w Węglińcu nie jest niczym nowym. Tym razem złodzieje chyba przesadzili, bo według nieoficjalnych informacji okradziono amerykański transport z bronią.

Różne źródła podają, że złodzieje mieli ukraść granaty i amunicje, bądź granatniki i amunicje. Z informacji, które dotarły do portalu eLuban.pl wynika, że do Węglińca zjechało wczoraj sporo służb, które odwiedzają w domach wszystkich, którzy mogą być powiązani ze sprawą.

Oficer prasowa zgorzeleckiej policji pytana o kradzież amunicji z wagonu na stacji kolejowej w Węglińcu poinformowała jedynie, że wszystkie materiały w sprawie zostały przekazane Prokuraturze Rejonowej w Zgorzelcu.

Nieoficjalnie mówi się, że okradziony transport broni był pod nadzorem żołnierzy wojsk amerykańskich, a do kradzieży doszło w niedzielę wieczorem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również