NaStyku.pl

Myślała, że uniknie więzienia ale mundurowi znaleźli przy niej marihuanę

42-latka zatrzymana przez policjantów z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy uwolniła się od wykonania kary zastępczej więzienia, jednak usłyszała zarzut za posiadanie marihuany.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali kobietę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. 42-latka za niezapłaconą grzywnę za zakłócanie spokoju decyzją sądu miała odbyć zastępczą karę 4 dni pozbawienia wolności. Po uiszczeniu grzywny kobieta uwolniła się od więzienia.

Jednak podczas czynności z zatrzymaną funkcjonariusze ujawnili przy kobiecie woreczek foliowy z suszem roślinnym. Po badaniu testerem narkotykowym okazało się, że była to marihuana. 

Za popełnione przestępstwo posiadania środków odurzających 42-latka usłyszała już zarzut do którego się przyznała. Za ten czyn grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również