NaStyku.pl

Mobilny Punkt Szczepień w Pieńsku będzie przyjmował w poniedziałki

21 czerwca 2021 r. w Pieńsku rusza mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Będzie czynny w każdy kolejny poniedziałek. Szczepionkę może przyjąć każdy chętny powyżej 18. roku życia.
Szczepienie ochronne, zdjęcie ilustracyjne / fot. Gustavo Fring (pexels.com)
Szczepienie ochronne, zdjęcie ilustracyjne / fot. Gustavo Fring (pexels.com)

Burmistrz Miasta i Gminy Pieńsk wspólnie z personelem medycznym Szpitala – Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni uruchamia punkt szczepień.

Otwierany w Pieńsku punkt szczepień ruszy w poniedziałek 21 czerwca i będzie czynny w każdy następny poniedziałek od godziny 10:00. Będzie się mieścił w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ojca Michała Tomaszka przy ul. Zgorzeleckiej 29 (wejście od strony hali widowiskowo-sportowej). Jednodawkową szczepionkę firmy Johnson&Johnson będzie mógł przyjąć każdy chętny powyżej 18. roku życia.

Zapisy na szczepienie realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 pod nr telefonu 517 605 195.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Ruszył nabór wniosków na dotacje dla zabytków

Ruszył nabór wniosków na dotacje dla zabytków

Życie
wtorek, 15 czerwca 2021, 11:32
Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyjął uchwałę o ogłoszeniu naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach znajdujących się na terenie województwa dolnośląskiego.
Protest aktywistów Greenpeace Polska na terenie KWB Turów / fot. Greenpeace Polska

Greenpeace zaskarżył koncesję dla Turowa

Życie
wtorek, 15 czerwca 2021, 09:47
Greenpeace złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie na decyzję ministra klimatu i środowiska – Michała Kurtyki, przedłużającą koncesję dla kopalni odkrywkowej węgla brunatnego Turów do 2044 roku.

Zobacz również