NaStyku.pl

Młody mężczyzna zatrzymany z narkotykami

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego za posiadanie narkotyków.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy podczas służby na terenie Bogatyni podjęli czynności służbowe wobec kierującego, który nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego trafił do bogatyńskiego komisariatu. Dalsze czynności skutkowały ujawnieniem w miejscu zamieszkania 26-latka dwóch pojemników z taką samą zawartością, woreczka strunowego z zawartością białego proszku oraz 3 woreczkami strunowymi z zawartością łącznie 8 tabletek w różnych kolorach. Przeprowadzone badania wykazały, iż ujawnionymi substancjami było ponad 120 działek handlowych marihuany i kokainy oraz 8 tabletek MDMA.

Teraz podejrzanemu za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również