NaStyku.pl

Młoda kobieta usłyszała zarzuty za posiadanie ponad 150 działek handlowych narkotyków

Policjanci z grupy „NYSA” z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali kobietę podejrzewaną o posiadanie narkotyków. Kobiecie grozi nawet do 10 lat więzienia.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z ze zgorzeleckiej grupy NYSA z Wydziału Kryminalnego w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Funkcjonariusze przy kobiecie oraz w jej mieszkaniu zabezpieczyli woreczki foliowe z krystaliczną substancją i suszem roślinnym, wagę elektroniczną i pieniądze.

Kobieta trafiła do zgorzeleckiej jednostki. Po badaniach okazało się, że ujawnione substancje to marihuana w ilości z której można przygotować ponad 60 działek handlowych tego narkotyku oraz ponad 90 działek metamfetaminy.

24-latka usłyszała już zarzuty do których się przyznała. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10 - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Maszynista

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY: MASZYNISTA ZUW

Życie
czwartek, 16 maja 2024, 18:36
W związku z wakatem w Zakładzie Uzdatniania Wody, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Maszynista ZUW

Zobacz również

Woda w kulturze i sztuce
Życie
środa, 15 maja 2024, 11:47

Woda w kulturze i sztuce

Woda od zawsze fascynowała ludzi i miała ogromne znaczenie w...